Harvia Legend PO11 vezérlés nélkül szaunakályha. Teljesítmény: 11,0kW. Felfűthető kabin mérete: 9-20 m3. Szaunakő igény: 40 kg (10cm-nél kisebb kőátmérő), és 80kg (10cm-nél nagyobb kőátmérő).
Harvia Legend PO11, 11,0kW-os szaunakályha vezérlő nélkül
655.000 Ft Bruttó ár
2 készleten
2 készleten
Leírás
Fontos megjegyzés: A szaunakályha ára nem tartalmazza a szaunakályha kövek költségét!
További információk
| Tömeg | 30 kg |
|---|---|
| Méretek | 53 × 53 × 74 cm |
| Felfűthető kabin méret: | 9-20 m3 |
| Szaunakő igény (max): | 40kg – 10cm-nél kisebb kőátmérő, 80kg – 10cm-nél nagyobb kőátmérő |
| Elektromos igény: | 3 fázis |
| Biztosíték igény: | 3×16 A |
| Vezeték: | 5×2.5 mm2 |
| Garancia: | 3 év |
| Szállítási osztály: | Raklapos méret |

Értékelések
Még nincsenek értékelések.