Harvia Cilindro PC90E 9.0kW-os torony szaunakályha vezérlő nélkül. Felfűthető kabin mérete: 8-14 m3. Szaunakő igény: 90kg.
Harvia Cilindro PC90E, 9,0kW-os szaunakályha vezérlő nélkül
151.000 Ft Bruttó ár
3 készleten (utánrendelhető)
3 készleten (utánrendelhető)
Leírás
A Harvia Cilindro PC90E, 9,0kW-os vezérlő nélküli szaunakályhák lenyűgöző kőkapacitása egyedi szaunaélményt biztosít. Az ár-érték arányban kivételes a lábon álló szaunakályhák között. A Cilindro rozsdamentes acélból készült, lyukacsos külső borítása exkluzív megjelenést kölcsönöz. A kályhában található hatalmas kőmennyiséget rugalmasan önthetjük fel, legyen szó az oldalán vagy a kőmennyiség teljes terjedelmében a kályha tetején. Ezáltal lehetőségünk nyílik szabályozni a szaunakabinban kívánt hő- és páratartalom mértékét.
Fontos megjegyzés: A szaunakályha ára nem tartalmazza a szaunakályha kövek költségét!
További információk
| Tömeg | 10 kg |
|---|---|
| Méretek | 32 × 32 × 93 cm |
| Felfűthető kabin méret: | 8-14 m3 |
| Szaunakő igény (max): | 90kg |
| Elektromos igény: | 3 fázis |
| Biztosíték igény: | 3×16 A |
| Vezeték: | 5×2.5 mm2 |
| Garancia: | 2 év |
| Szállítási osztály: | XXL méret |

Értékelések
Még nincsenek értékelések.