Harvia Cilindro Pro PC100E/135E Black szaunakályha vezérlés nélkül. Teljesítmény: 10.0-13,2kW. Felfűthető kabin mérete: 9-20 m3. Szaunakő igény: 140 kg (10cm-nél kisebb kőátmérő).
Harvia Cilindro Pro PC100E/135E Black 10.0-13,2kW szaunakályha vezérlő nélkül
582.000 Ft Bruttó ár
2 készleten
2 készleten
Leírás
Harvia Cilindro Pro PC100E/135E Black 10.0-13,2kW változtatható teljesítményű torony szaunakályha vezérlő nélkül. A Harvia Cilindro elektromos szaunakályhák rendkívüli kőkapacitása garantálja a kellemes szaunaélményt. Ez a termék egyedülálló ár-érték aránnyal rendelkezik a lábon álló szaunakályhák között. A Cilindro lyukacsos külső borítása rozsdamentes acélból készült. A kályha hatalmas, 140kg-os kőmennyiséggel rendelkezik, és lehetőség van felönteni kizárólag az oldalánál, vagy akár a teljes kőtömeg átöntésével a kályha tetején is. Ezáltal képesek vagyunk szabályozni a szaunakabinban elérni kívánt hő- és páratartalom mértékét.
Fontos megjegyzés: A szaunakályha ára nem tartalmazza a szaunakályha kövek költségét!
Elektromos szaunakályha beépítési és használati útmutató, itt!
További információk
| Tömeg | 20 kg |
|---|---|
| Méretek | 35.5 × 35.5 × 130 cm |
| Felfűthető kabin méret: | 9-20 m3 |
| Szaunakő igény (max): | 140kg – 10cm-nél kisebb kőátmérő |
| Elektromos igény: | 3 fázis |
| Biztosíték igény: | 3×16 A, 3×20 A |
| Vezeték: | 5×2.5 mm2, 5×6 mm2 |
| Garancia: | 3 év |
| Szállítási osztály: | XXL méret |

Értékelések
Még nincsenek értékelések.