Harvia Senator Combi T7C kombi gőzös szaunakályha vezérlő nélkül, kézi vízfeltöltéssel. Teljesítmény: 7,0kW. Felfűthető kabin mérete: 6-9 m3. Szaunakő igény: 35 kg (10cm-nél kisebb kőátmérő). Gőztermelés: 2,5kg/h.
Harvia Senator Combi T7C 7,0kW kombi gőzös szaunakályha vezérlő nélkül, kézi vízfeltöltéssel
674.000 Ft Bruttó ár
1 készleten
1 készleten
Leírás
Harvia Senator Combi T7C 7,0kW kombi gőzös szaunakályha vezérlő nélkül, kézi vízfeltöltéssel. A Harvia Senator Combi kályha egy elektromos kályha és egy gőzölő sokoldalú kombinációja, amely gyengéd és meleg Sauna & Spa élményeket nyújt. A padlóra szerelhető Senator Combi hagyományos finn szaunát, gőzszaunát, gyógynövényes szaunát vagy illatos szaunát alkothat – minden szaunaélmény egy csomagban. A stílusos rozsdamentes kályha fürdő-hangulatot teremt családi szaunákban és társasházak és sorházak közös szaunáiban.
Fontos megjegyzés: A szaunakályha ára nem tartalmazza a szaunakályha kövek költségét!
Elektromos szaunakályha beépítési és használati útmutató, itt!
További információk
| Tömeg | 21 kg |
|---|---|
| Méretek | 46.5 × 34.5 × 66 cm |
| Gőztermelés: | 2.5kg/h |
| Felfűthető kabin méret: | 6-9 m3 |
| Szaunakő igény (max): | 35kg – 10cm-nél kisebb kőátmérő |
| Elektromos igény: | 3 fázis |
| Biztosíték igény: | 3×16 A |
| Vezeték: | 5×2.5 mm2 |
| Garancia: | 3 év |
| Szállítási osztály: | Raklapos méret |

Értékelések
Még nincsenek értékelések.