Harvia Legend Home PO70E 6,8kW-os torony szaunakályha vezérlés nélkül. Felfűthető kabin mérete: 6-10 m3. Szaunakő igény: 100 kg (10cm-nél kisebb kőátmérő).
Harvia Legend Home PO70E 6,8kW-os szaunakályha vezérlő nélkül
380.000 Ft Bruttó ár
2 készleten
2 készleten
Leírás
Harvia Legend Home PO70E 6,8kW-os torony szaunakályha kivételes élményt nyújt a használó számára. Az erős szerkezet visszaidézi a hagyományos szaunaélményt. A 100 kg szaunakövet hőálló, festett acél váz veszi körül. Ezen hatalmas kőtömeg felmelegítése után páratlan élményben lehet részünk, akár nagyobb közösségi létesítményekben is. A teljesen nyitott kialakításnak köszönhetően a felöntési élmény különleges, legyen szó a kályha oldalára vagy a tetejére történő öntésről. A nagy kőkapacitás lehetővé teszi a bio-szauna élményt is, ahol alacsonyabb hőmérséklet mellett (60 ºC), sűrű felöntések révén kiváló izzadást biztosít a szauna használóinak. A kör alakú kialakításnak köszönhetően a szaunakályhát elhelyezhetjük a helyiség közepén vagy az alsó szaunapadba is beépíthetjük.
Fontos megjegyzés: A szaunakályha ára nem tartalmazza a szaunakályha kövek költségét! A kályhavédő gyűrűt nem tartalmazza a csomag!
Elektromos szaunakályha beépítési és használati útmutató, itt!
További információk
| Tömeg | 18 kg |
|---|---|
| Méretek | 32.5 × 32.5 × 108 cm |
| Felfűthető kabin méret: | 6-10 m3 |
| Szaunakő igény (max): | 100kg |
| Elektromos igény: | 3 fázis |
| Biztosíték igény: | 3×16 A |
| Vezeték: | 5×2.5 mm2 |
| Garancia: | 3 év |
| Szállítási osztály: | XXL méret |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.